Výsledkové listiny 2017

Závod dětí 1.5.2017

  Kategorie: Chlapci 1-4 třída  
1 Hanzal Tomáš Borovany 00:09:21
2 Jech Vojtěch Radostice 00:09:26
3 Malík Kristián Borovany 00:09:35
4 Nevěřil Tomáš Radostice 00:09:45
5 Dvořák Tomáš Borovany 00:10:07
6 Čeněk Matyáš Borovany 00:10:49
7 Vinduška Jan Borovany 00:10:59
8 Matuška Adam Borovany 00:11:23
9 Strapek Josef Borovany 00:11:35
10 Vaněk Lukáš Borovany 00:12:40
11 Strapek Ondřej Borovany 00:13:40
12 Kotlík Matěj Borovany 00:14:27
13 Lošek Jonáš Borovany 00:18:44
Kategorie: Chlapci 5-9 třída  
1 Candra Tomáš Borovany 00:06:39
2 Plzák Ondřej Borovany 00:06:41
3 Jenkner Lukáš Vrcov 00:08:06
4 Čeněk Daniel Borovany 00:08:50
5 Čech Dominik Borovany 00:09:24
  Kategorie: Dívky 1-4 třída
1 Dražanová Barbora Borovany 00:09:18
2 Ferdová Barbora Borovany 00:09:27
3 Candrová Michaela Borovany 00:09:32
4 Vaňková Zuzana Borovany 00:09:37
5 Kubešová Šárka Borovany 00:09:52
6 Gráfová Iva Borovany 00:10:11
7 Kotlíková Vendula Borovany 00:10:12
8 Radová Magdaléna Kamenný Újezd 00:10:36
9 Jenknerová Kateřina Vrcov 00:11:00
10 Dvořáková Šárka Borovany 00:11:21
11 Pitálková Anna Borovany 00:11:25
12 Ondrášová Štěpánka Borovany 00:11:33
13 Růžičková Barbora Borovany 00:11:51
14 Beňová Karolína Hluboká u Borovany 00:12:46
15 Černá Natálie Borovany 00:13:07
 16 Beňová Kristýna Hluboká u Borovany  00:15:00
Kategorie: Dívky 5-9 třída
1 Hanzalová Vendula Borovany 00:07:49
2 Ferdová Karolína Borovany 00:08:54
3 Jenknerová Karolína Vrcov 00:09:01
4 Jindrová Zuzana Borovany 00:09:50
5 Valeková Aneta Borovany 00:10:16
Kategorie : Mrňata chlapci
1. Pitálek Eduard 00:00:38
2. Štauber Marek 00:00:40
3. Nguyen Michal 00:00:41
4. Růžička Jan 00:00:52
5. Nguyen David 00:00:54
6. Tomášek Michal 00:00:55
Kategorie : Mrňata dívky
1. Valeková Nikola 00:00:35
2. Kocábková Eliška 00:00:36
3. Strapková Ela 00:00:43
4. Radová Marie 00:00:44
5. Pitálková Tereza 00:00:50
6. Beňová Kristína 00:00:53
7. Nemravová Tereza 00:00:55
8. Tomášková Martina 00:01:10
9. Kocábková Šárka 00:01:15
10. Růžičková Marie 00:01:17
11. Petričáková Anna 00:01:20
12. Nemravová Rozárka 00:01:28
13. Kotlíková Zuzana 00:01:35
14. Soukopová Phoebe 00:02:50

Borovanský Pražatron 19.8.2017

Kategorie: Muži do 50
1 Mikoláš Miroslav Č.Bud 00:53:36
2 Kápl Michal Borovany 01:03:19
3 Pekárek Matěj Č.Bud 01:04:27
4 Dvořák Jiří Vitějovice 01:07:20
5 Pečman Jiří Borovany 01:10:01
6 Pečenka Karel Borovany 01:11:11
7 Schwarz Jaroslav Sedlec 01:11:52
8 Švamberk Jan Boršov 01:11:55
Kategorie: Muži nad 50
1 Mikoláš Jan Č.Bud 00:58:49
2 Kudrlička Rosťa Kluky 01:02:44
3 Huspeka Miroslav Čejetice 01:05:47
4 Nepraš Jan Trhové Sviny 01:10:51
Kategorie: Ženy
1 Radová Lída Borovany 01:01:48
2 Pečmanová Jana Borovany 01:07:21
3 Zemanová Andrea Borovany 01:40:28
Kategorie: Družstva
1 Nepraš Jan, Korčák David, Nepraš David Trhové Sviny 00:55:17
2 Čouza Matyáš, Robert, Tobiáš Ledenice 01:00:09

Borovanský Vrchař 2.9.2017

Kategorie: M+Ž do18
1 Nágr Ondřej Besednice 00:05:46
2 Malík Krystyán Borovany 00:06:36
3 Dvořák Tomáš Velešín 00:06:49
4 Nágr Vítek Besednice 00:08:05
5 Gráfová Iva Borovany 00:08:07
6 Dvořáková Šárka Velešín 00:08:14
7 Malíková Lucie Borovany 00:10:38
8 Strapek Ondřej Borovany 00:11:30
Kategorie: Muži do 50
1 Kratoška Bohouš Borovany 00:03:14
2 Dvořák Jan Velešín 00:03:18
3 Kápl Michal Borovany 00:03:48
4 Pečman Jiří Borovany 00:04:03
5 Pečenka Karel Borovany 00:04:34
6 Pilát Miloš Borovany 00:04:34
7 Velíšek Jan Borovany 00:04:59
8 Vaclík Martin Borovany 00:05:54
9 Velíšek Dalibor Borovany 00:06:10
Kategorie: Muži nad 50 
1 Nágr Jan Besednice 00:03:53
2 Klimeš Pavel Suché Vrbné 00:04:01
3 Urbánek Jiří Borovany 00:04:15
Kategorie: Ženy 
1 Káplová Hana Borovany 00:05:41
2 Valeková Jana Borovany 00:07:15
Kategorie: Veteráni
1 Hruška Radek Borovany 00:04:27
2 Turek František Ledenice 00:05:33

Komentáře jsou uzavřeny